Informace

Recenze k zájezdu: Paříž - úvod do poznávání

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž - úvod do poznávání.

Přidat recenzi

Paříž - úvod do poznávání
 
 

Recenze od našich klientů


Ilona Eliášová 31. 05. 2022 napsal(a):

Nelze napsat nic jiného než skvělý zájezd. Již od prvního kontaktu s CK milá a rychlá komunikace. Program zájezdu nabitý, avšak díky přesunům metrem všude dost času na prohlídku, případný odpočinek či nákupy. Nehledě na samotný zážitek z cesty metrem. K tomu neustálý přísun informací od báječné průvodkyně Janičky. Paříž zakončena večerní plavbou po Seině a pak už jen zamávat rozsvícené Eiffelovce.
Únavu z cesty pomůže zmírnit zastávka v lázních na zpáteční cestě. Díky patří i samotným řidičům, nejen jejich profesionalitě, ale i vtipným komentářům, doplňujícím milou průvodkyni. Tento zájezd vřele doporučuji.


Irina 09. 05. 2022 napsal(a):

Jsem spokojená, řidiči a průvodkyně byli vzorní. Děkuji


Alena 02. 11. 2021 napsal(a):

Zájezd víkend 28.10.-31.10.2021
Ráda bych velmi pochválila organizaci zájezdu, pány řidiče, paní průvodkyni. Není snadné organizovat zájezd pro 76 lidí, předat jim co nejvíce informací, ukázat jim co nejvíc krásných míst. Paní průvodkyni se to povedlo, snažila se předat co nejvíce informací a zajímavostí, vlastních zkušeností apod. Byla jsem v Paříží poněkolikáté, ale věřím, že pro úplné nováčky to musel být velmi hodnotný zájezd. Doporučuji všem :))

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Libuše 11. 11. 2019 napsal(a):

Byla jsem v Paříži v dušičkovém termínu (Paříž, město lásky). Zájezd výborně zorganizován, navštívili jsme hodně míst. Výborný průvodce i páni řidiči. I když počasí nebylo nejlepší, zájezd byl parádní...


Jindřiška 03. 09. 2019 napsal(a):

Dámská jízda s dcerou, vánoční dárek, na který došlo až v září... chválím, kudy chodím. Opravdu skvěle naplánováno, všechno klapalo podle toho, jak pan Michal s chlapama za volantem řekli. Tenhle zájezd opravdu neměl chybu a z Paříže jsme viděly to nejlepší. A protože skvěle vyšlo počasí, máme úžasné zážitky, dojmy a spoustu fotek.


Marcel 18. 06. 2019 napsal(a):

Výborně poskládaný zájezd. Velmi ochotná průvodkyně, která vyhověla různorodým požadavkům všech klientů.


Honza 30. 10. 2018 napsal(a):

Byl jsem účastníkem zájezdu 4-7.října 2018. S velice ochotným a příjemným vedoucím Michalem jsme byli moc spokojeni. Má velký rozhled o Paříži a jak říkal,jezdí i do jiných evropských destinací. Rovněž oba řidiči byli perfektní.
Věříme,že se s touto cestovkou nevidíme naposledy


Zdeněk 30. 08. 2018 napsal(a):

Zúčastnil jsem se zájezdu v termínu 23.8. - 26.8.2018 a mohu říct, že řidiči Petr a Petr byli úplně v pohodě. Usměvaví, ochotní a dokonce i podšálky nám ukázali. Navzájem se doplňovali s průvodcem Michalem, u kterého jsem byl překvapen, že na jeho mladý věk má velký přehled a znalost všech míst, kde jsme byli. Všude nás provedl a ohlídal jak malé děti a dokonce i lístky na metro nám raději koupil sám.
Jelikož se nám to moc líbilo, tak jsme si s několika účastníky již naplánovali, že se zúčastníme dalších nabízených zájezdů pořádaných fy. ABC - Tours.


Martina 07. 08. 2018 napsal(a):

Zájezd byl skvěle zorganizovaný, páni řidiči příjemní, paní průvodkyně Alena zkušená, vysoce kompetentní, vstřícná a milá. Přestože byly tropické teploty, vše se dalo s přehledem zvládnout díky výbornému promyšlení přesunů a volbě pořadí aktivit. Vždy byla možnost individuálního programu nebo společného trávení času. Viděli jsme vše podstatné a zároveň jsme nebyli zahlceni dojmy.
Velmi děkujeme za krásný zájezd a těšíme se na další s ABC - Tours.


Milena 06. 06. 2018 napsal(a):

Krásný zájezd plný dojmů a zážitků. Stihli jsme toho vidět opravdu hodně, průvodce Lukáš nás doslova zahltil informacemi o všem, o historii, o památkách i na co nebo koho si dávat v Paříži pozor. Moc milé také bylo, že ABC věnovala dceři malou pozornost k narozeninám, které tou dobou slavila :-). Závěr zájezdu v lázních neměl chybu, po nočním přejezdu a předchozím uchozeném dni, to bylo opravdu velmi osvěžující a regenerační. Určitě zase někdy s ABC-tours někam vyrazíme! :-)


Martin 17. 04. 2018 napsal(a):

Zájezd naprosto perfektní! Průvodce Michal je absolutní profesionál, který město skvěle zná. Vím, kam jít, kde co je a na co si máme dát pozor. Zároveň promptně reaguje na nenadále situace (viz stávka security na Eiffelově věži) a upraví program tak, aby se stihlo vše, co je v plánu a na věž se dostaneme další den. Zároveň o všem dopodrobna vypráví, včetně historie a současnosti daného místa. Řidiči byli pohodoví a vtipní chlapi a dovezli nás v pořádku bez jediného problému. Hotel na jednu noc bohatě postačil. Skvělá je též zastávka v lázních na cestě zpět, což po celodenním chození v Paříži a následném nočním přejezdu busem opravdu "bodne"! :-) Zkrátka všem s přítelkyní doporučujeme využít služeb cestovky ABC tours a někam s nimi vyrazit! :-)


Pavel 16. 04. 2018 napsal(a):

Víkend naprosté pohody - Michal se jako průvodce ukázal jako naprostý profesionál a když zjistil, že na Eiffelově věži stávkují, okamžitě upravil program tak, abychom vše stihli a výstup na věž přeložil na druhý den.
Vše probíhalo perfektně, volného času na jednotlivé prohlídky jsme měli dostatek a vždy nám dal tolik informací o místech, ale i praktických co kde jak získat kam se vydat, že jsme si to mohli pouze dosyta užívat.
Řidiči autobusu též velcí pohodáři - cesta proto uběhla ve velmi přátelské atmosféře.
Hotel na přespání bohatě vystačoval - byl čistý a jedna noc na posteli byla příjemnou změnou mezi spaním v autobuse. Ten je sice nový a moderní, nicméně pro člověka vyššího vzrůstu jakým jsem já to opravdu není žádný med - naštěstí pauzy v cestě mi vždy pomohli se srovnat a tak jsem na celém tomto výletě nakonec nenašel nejmenší chybu.
Mohu jen a jen doporučit a rozhodně tuto společnost hodlám v budoucnu znovu využívat.


Rezková 29. 03. 2018 napsal(a):

Děkujeme za skvělý zájezd, který překonal naše očekávání. Vše dokonale připravené. Průvodkyně, paní Alena - velký profík, milá, obětavá. Řidiči autobusu, pánové Pavel a Petr - zodpovědní, zábavní, trpěliví. Nádherné zážitky. Moc se těšíme na další zájezd s vaší cestovní kanceláří.


Libuše 02. 10. 2017 napsal(a):

Děkujeme za krásný prodloužený víkend v Paříži 28.9.-1.10.2017.Velké díky si zaslouží průvodce MICHAL.Je to skvělý člověk.Určitě s Vaší cestovní kanceláří a Michalem v květnu pojedeme do Londýna.Děkujeme.Libuše Johnová a Hana Šindlerová


Romana 05. 06. 2017 napsal(a):

Zájezd byl super. Víc jsme toho snad stihnout vidět nemohli. Naprosto profesionální průvodce Lukáš nás doslova zahltil informacemi. Počasí nám přálo. Času na nákupy a osobního volna jsme měli dostatek. Ochutnali jsme i francouzskou kuchyni. Ubytování v F1 bylo na přespání plně vyhovující. Dojmy v nás ještě dlouho zůstanou. Co dodat ... příště někam pojedeme s ABC-Tours zase.


Kamila 30. 05. 2017 napsal(a):

Kdo nepoznal Paříž, jako by nežil. A kdo nejel s ABC kanceláří, tak udělal velkou chybu. Zájezd s úžasnými lidmi, milou průvodkyní Alenkou Petrželkovou a ochotnými pány řidiči. Na všechno byl dostatek času a člověk mohl nasávat atmosféru. Počasí se zpočátku kabonilo, ale ukázalo taky Paříž ve slunečním světle. Rozhodně to byla bon voyage!


Erbanová 28. 03. 2017 napsal(a):

Paříž, další kouzelné město, které jsem s ABC- TOURS navštívila . Sice nám chvíli pršelo, ale to nám vůbec nevadilo, protože náš sympatický průvodce Michal se o nás dokonale staral a s tímto městem nás velmi dobře seznámil. Můj dík patří také oběma řidičům, kteří byli perfektní.

Děkuji za krásný zážitek.

Všem vřele nejen tento , ale i další zájezdy s ABC - TOURS doporučuji.


David 28. 03. 2017 napsal(a):

Paříž jsme navštívili poprvé a díky skvělé organizaci zájezdu jsme měli možnost vidět spoustu krásných míst a poslechnout si k nim zajímavý výklad sympatického průvodce Michala. Bylo vidět, že Michal se v Paříži vyzná a vždy nám ochotně poradil, kde co výhodně nakoupit, jak se vyhnout některým frontám (třeba u Louvre), nebo na co si dát pozor při návštěvách památek a pohybu ve městě. Díky tomu jsme čas využili efektivně a přivezli jsme si spoustu krásných zážitků. Ačkoli je to z ČR do Paříže kus cesty, tak doprava autobusem byla překvapivě pohodlná a hezky nám utekla, za což patří také velké poděkování řidičům Staníkovi a Staníkovi :-) Hotel byl také velmi slušný. Nic nám tam nescházelo. Celkově hodnotíme zájezd jako velmi vydařený a služeb CK rádi opět využijeme.


Mariánusovi 21. 02. 2017 napsal(a):

Jeli jsme v termínu 16. - 19. 2. 2017 a Paříž je i v zimě opravdu nádherná. Chtěli bychom také poděkovat řidičům, kteří byli příjemní a zodpovědní. Úžasný delegát, který byl za každé situace velmi usměvavý a příjemný a klobouk dolů před jeho znalostmi Paříže. Celkově to byl výborný zážitek.


Dana, 22. 11. 2016 napsal(a):

Super zájezd, úžasná Paříž, bezvadná organizace, sympatická a ochotná delegátka Alena. Palec nahoru


Petr 29. 08. 2016 napsal(a):

Zájezd jsme s přítelkyní absolvovali v termínu 25.-28.8.2016. Mnohokrát děkujeme za nádherný zážitek. Řidiči výborní, průvodkyně Alena úžasná, ubytování velmi slušné. Zájezd je výborně naplánován, na to co jsme všechno viděli, nám zbylo i dost času třeba na posezení v restauraci v latinské čtvrti. Průvodkyně dokonale naplánovala večerní projížďku lodí, kdy jsme na závěr projížděli kolem svítící a blikající Eiffelovky. Ranní koupání v Ambergu rovněž stojí za to :-) Ještě jednou moc díky.


Jaroslav 14. 06. 2016 napsal(a):

Zájezd lze bez výhrad doporučit. Máte hodně volna a člověk není hnaný od památky k památce. Chtěl bych poděkovat řidičům, že nás dovezli v ranních hodinách k Eiffelově věži a horní patro jsme si tak mohli užít o samotě. Průvodce Michal byl super a takhle by měl opravdu fungovat každý průvodce. Děkujeme mu za všechny tipy a rady a za počkání na rozsvícení Eiffel tower :D


Helena 21. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den,chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za krásný prodloužený víkend v Paříži,který byl narozeninovým dárkem od manžela.Zájezd byl super organizován,všechno klaplo na minuty, průvodce Michal byl skvělý, nejen svými znalostmi,ale i praktickou radou nám připravil opravdu krásné zážitky, ani bychom nevěřili,co se dá všechno za tak krátkou dobu vidět a ještě si v pohodě nakoupit a užít své volno,klobouk dolu. Velký dík i řidičům Emilovi a Zdenkovi za bezpečnou jízdu a jejich vtípky a trpělivost.
Ještě jednou díky a už se těšíme na další výlet s Vaší cestovní kanceláří,která zaměstnává skutečné profíky.


Brigita 09. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den, děkuji za sebe i celou svou rodinu za nádherně strávený víkend v Paříži. Celý program zájezdu byl skvěle promyšlený a připravený, viděli jsme snad vše, po čem oko turisty lační a přesto jsme neměli dojem, že je to úprk napříč městem - naopak, měli jsme dostatek času na nákupy, individuální prohlídky i odpočinek v zahradách a parcích. Náš průvodce Michal byl bezva, velký dík za jeho vyprávění i praktické tipy a pánům řidičům za laskavost, profesionalitu a hladký průběh cesty. Určitě se těšíme na další zájezdy s Vaší cestovní kanceláří :)!


Michaela 15. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den, zájezd do Paříže byl veselý, zábavný, poučný, ale i fyzicky náročný, úplně perfektní a do detailu naplánovaný. Vše klaplo podle plánu a paní /slečna?/ průvodkyně Alena byla úplně bezvaaaaaaa!!!!!
Snad budeme mít možnost s ní ještě někam vycestovat.
Děkujeme moc, samozřejmě i pánům řidičům Emilovi a Jardovi za bezpečnou a pohodovou cestu, za výbornou kávu...zdravíme z Rokycan ;-)


HZ 14. 04. 2015 napsal(a):

Skvělé dva dny, Paříž byla nádherná a průvodkyně Jitka se svýma znalostma úžasná, dokázala poradit, zodpovědět všechny dotazy, postarala se o bezchybný průběh návštěvy. Je třeba poděkovat za skvěle odvedenou práci nejen jí, ale i pánům řidičům za bezpečnou jízdu a velký smysl pro humor. Byla jsem zde poprvé, ale už nyní přemýšlím o zopakování. Děkuji celé cestovní kanceláři za hezký zážitek


Zuzana 24. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý deň, veľká vďaka za krásne dva dni v Paríži a samozrejme ďakujeme za top profesionálny výkon sprievodkyni Maruške a vodičom.
(19.3.-22.3.15) Zuzana a Lucia Dvorské


Svatava 24. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
prodloužený víkend byl pro mě překvapením od manžela. Na to, že překvapení nemám ráda, tak ten se mu opravdu povedl. Paříž je opravdu krásná, ani mi nevadilo, že nám nevyšlo počasí jak předpovídali. Průvodkyně, slečna Maruška byla skvělá, byla ochotná, podala krásně výklad o památkách, poradila kde koupit levné suvenýry. Páni řidiči taky super. Tuto cestovní kancelář mohu jenom doporučit. Doufám, že příští zájezd bude zase s Vámi.

Děkuji za pěkně strávené dny v Paříži ( 19.3 - 22.3.15)
Svaťa


Milena 10. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
děkuji za krásné dva dny strávené v Paříži.Mám ráda poznávací zájezdy a protože s cestovní kanceláří ABC-Tours jsem nejela poprvé a vsadila na jistotu,opravdu jsem si to moc užila.Všem,kteří zvažují účast na poznávací zájezdu,můžu jen doporučit. Průvodkyně,slečna Jana,byla opravdu skvělá.Nejen,že ochotně podala výklad o památkách,ale i poradila a tempo přispůsobila všem.Tato cestovní kancelář mně nikdy nezklamala,naopak pokaždé je to překvapivé a krásné.Děkuji


Petra 19. 11. 2014 napsal(a):

Pariz byla, je a bude nadherna za jakehokoliv pocasi. Moc ksme si to uzilia dekujeme nejen cestovni kancelari ale hlavne pani pruvodkyni za super vikend.


Helena 19. 11. 2014 napsal(a):

Dne 14.112014-17.11.2014 jsem se spolu se dcerou a 13-tiletým synem zúčastnila výletu do Paříže. Moc jsme se těšili a musím říct,že zájezd překonal mé očekávání. Slečna průvodkyně Jana byla prostě skvělá,tolik informací jsem si do hlavy nenacpala ani nepamatuji,řidiči bezva a ani jsme nemuseli vracet "ty hnědý podšálky". Program byl výborně sestaven a Paříž je prostě nádherná. Ještě jednou děkujeme za zážitek a jak nakonec řekl ten 13-tiletý : To jsem nečekal a bylo to bezvadný.


BorskyJ@seznam.cz 13. 03. 2014 napsal(a):

Vážení,
reaguji na Vaši výzvu, abych se vyjádřil k zájezdu, neboť to byl jeden z mála zdařených zážitků v mém životě. A jelikož se po tomto zájezdu cítím dobře, omluvte moji „mnohomluvnost“. Chtěl bych mluvit s tím člověkem, kdo měl ten skvělý nápad s návštěvami lázní v Amberku (Amberg) při zpátečních jízdách. Po noci strávené v autobusu návštěva očistné a osvěžující „kůry“ v lázních byla vskutku vítaná. A pochopitelně oceňuji i toho, kdo tento nápad schválil a zařadil do programu. Já již byl v Paříži dříve, jel jsem hlavně kvůli synovi, takže jsem se hlavně těšil na Amberg, který se synem známe. Vím, že to z časových důvodu nelze prodloužit, ale zdál se nám ten pobyt v lázních, tj. 1,5 hodiny, příliš krátký.
Průvodkyně Maruška mne překvapila svým výkonem. Vím, že by byla schopna nám říci mnohem více o Paříži, francouzských dějinách a kultuře, když by ji zbýval čas. Podezíral jsem ji, že je minimálně lektorkou francouzštiny a francouzské kultury na Universitě. Starala se i o dobrou náladu. Za její výkon ji patří veškerý můj dík.
Návštěva letiště a k tomu příslušný komentář jednoho z řidičů bylo rovněž pozoruhodné.
Děkuji i cestovní kanceláři, že mi na mé přání zavolala a sdělila místo pobytu – adresu hotelu, poté co byl s konečnou platností stanoven.
A Váš požadavek, co bych ke zlepšení doporučil: Snad upozornit každého, aby se vybavil na první den nějakým proviantem, neboť opravdu není čas (ca do 15.00) shánět nějaký místní, přesto vzdálený obchod.

S pozdravem účastník zájezdu do Paříže (13.-16.3.2014) – Jan Borský


Tomáš 12. 02. 2014 napsal(a):

Super zájezd. Průvodkyně Maruška byla skvělá, pohodovým tempem jsme stihli vše, na Eifelovce byly hned ráno, ve frontě skoro první. Na leden krásné počasí, bez deště, přes den kolem 7-9stupňů. Výhoda byla minimum turistů. V latinské čtvrti super tip na jídlo, tipy na možnost nákupů. Když jsme měli volný čas, tak jsme vždy věděli, kam si zajít a jak ho trávit. Naprostá spokojenost.


Eva 21. 01. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
moc děkuji za krásné dva dny strávené v Paříži. Ani omylem mě nenapadlo kolik se dá poznat, projít za pouhé dva dny. Tímto bych chtěla moc poděkovat naší báječné průvodkyni Marušce, jejíž výklad byl velmi poutavý a zábavný!
Eva


Aleš 17. 12. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd se nám velice líbil, valká pochvala průvodkyni, vše velice dobře načasované a maximálně využitý čas. Za krátkou dobu jsme viděli velice moc. Velice se mi líbilo, že se dodržovali časy srazů, které průvodkyně stanovila. MOc se mi líbilo, že nám několikrát informace zopakovala, takže jsme je dokázali vstřebat. Televize u každé sedačky v autobuse také nemá chybu. Byť moc s cestovními kanceláři na dovolenou nejezdíme, tak příště určitě nabídku cestovní kanceláře opět využijeme. Rovněž cena zájezdu velice slušná. Nemám, co bych zkritizoval, vše OK.


Janczik 18. 10. 2013 napsal(a):

Hezký den všem :)
Určitě zájezd doporučuji, nejen že je za super cenu, ale ty památky určitě stojí za to!!! Byla jsem v Paříži ve dnech 10. - 13. 10 2013 a už teď plánuji, že se tam na jaře vrátím. Ubytování v F1 je taky na pohodu ;) jsou nově zrekonstruované a je tam i telka (pro ty, co to bez tv nevydrží ;))


Martina 27. 02. 2012 napsal(a):

Krásný den všem! Píšu sice trochu pozdě (na zájezdu jsem byla před dvěma týdny), ale nic to určitě nezmění na mých stoprocentně pozitivních ohlasech! Průvodkyně (tuším, že to byla Věra) byla bezkonkurenční, milá, vstřícná, ochotně o všem vyprávěla, nabízela nám i věci mimo program a díky ní jsme se dozvěděli spoustu úžasných věcí a máme mnoho zážitků :) Řidiči nás klidnou jízdou uspali, tak jsme byli pokud možno čerství na pochod. I přes trochu studenější počasí jsme si to neuvěřitelně užili a vůbec výpravy nelitujeme! Všem Vás doporučuji dál a jestli někdo váhá, už nemusí, protože tohle fakt stojí za to ;)