Informace

Recenze k zájezdu: Paříž - město muzeí

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž - město muzeí.

Přidat recenzi

Paříž - město muzeí
 
 

Recenze od našich klientů


Veronika

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub


Ferdinand 09. 07. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

3.7. 2015 jsem se účastnil zájezdu "Paříž město musejí". Který pořádala cestovní kancelář ABC Tours. Paříž jsem v průběhu let navštívili já a moje manželka s různými cestovními kancelářemi vícekrát. Můžeme tedy srovnávat. V tomto srovnání byl asi tento zájezd nejlepší z těch které jsme zatím do města nad Sienou absolvovali. A to přesto že panovalo veliké vedro. To byl ovšem fakt který nebyl nikdo ovlivnit. Přesto že jsme dříve narození, se žádné zdravotní problémy nekonaly. :-) Průvodce Lukáš přes svůj věk vše zvládal perfektně. K dobré pohodě přispěl i fakt že se nikdo neztratil a na nikoho se tedy nemuselo čekat. Což se občas stává. My jsme v neděli která byla věnována dopoledne prohlídkám muzeí, podnikli důkladnější "průzkum" čtvrti Marais. Dnes třetí den po návratu když už rozpálené tělo vychladlo, :-) Začínám přemýšlet co příště? Protože jsme v půli června byli s Vaší CK také na Riviéře a zkušenost byla stejně výborná bude to jistě s CK ABC Tours.

S pozdravem Ferdinand Hejl.


Veronika 08. 10. 2014 napsal(a):

Já také musím se všemi jen souhlasit. Absolvovali jsme Paříž 3.10.-6.10.2014.. Bylo to dokonalé. Vaši cestovní kancelář mohu jen a jen doporučit. A vše bylo o to lepší, že naším průvodcem byl Lukáš. Tolik znalostí a špičkový výklad. Ani jednou se nezasekl. Na tyto 4 dny opravdu nikdy nezapomeneme. Veronika a Jaromír :-) Těšíme se na únorové Benátky


Karla 08. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den.
Před pár dny, vlastně to bylo předevčírem, jsme se vrátila z Paříže, kde jsme byla s cestovní kanceláří ABC-Tours. Myslím, že nic lepšího mě potkat nemohlo.
Počasí, až tedy na neděli, když už byla trochu zima, nám přálo. V sobotu jsme měli nádherně a tím se nám zážitek zlepšil myslím také.
Cestování autobusem sice ráda nemám, zvlášť, když se v něm musí spát, ale cesta utekla rychle, noc byla taky klidná a celkově jsem byla spokojená. Až na wifi, která nám v autobuse nešla. Páni řidiči Standa a Standa byli úžasní a někdy i skvěle pobavili.
Určitě bych ale nejvíce chtěla pochválit našeho průvodce Lukáše (mladýho cucáka, jak nám řekl sám), protože ten byl nejlepší! Usměvavý sympaťák, který nám vždy poradil a pomohl. Navíc toho o památkách věděla víc než dost a tak nám nic nechybělo.
Jsem ráda, že jsem jela s touto cestovkou a určitě se těším na další zájezd! :)


Lucie 08. 10. 2014 napsal(a):

3. - 6. 10. 2014 jsem se zúčastnila zájezdu do Paříže s ABC Tours. Se zájezdem jsem byla maximálně spokojená. Chtěla bych moc poděkovat především celé cestovní kanceláři za organizování těchto zájezdů (již jsem s vámi vycestovala podruhé a v budoucnu určitě ještě několikrát), dále našim řidičům Standovi a Standovi, kteří nás nejenom v pořádku a ve zdraví dopravili do Paříže a zpátky domů, ale cestou i pobavili :). Byli velmi ochotni se vším pomoci a cestou nám i nabízeli občerstvení přímo v autobuse.
Také nesmím zapomenout na našeho skvělého průvodce Lukáše. Byla jsem s ním (a myslím si, že nejenom já) velmi spokojená. Lukáš byl sympatický, ochotný nám se vším pomoci, vtipný a organizoval celý pobyt na jedničku. Především obdivuji jeho znalosti o všech památkách a místech v Paříži. Myslím si, že jsme nemohli jet s lepším průvodcem, než s Lukášem.
Tento zájezd a především tuto cestovní kancelář bych určitě doporučila každému, hlavně pokud budete mít štěstí na průvodce jako my ;)
A příští rok hurá do Benátek! :)


Zuzana 06. 10. 2014 napsal(a):

Zdravím ze Znojma :),

zúčastnila jsem se zájezdu do Paříže v termínu 3. 10. - 6. 10. Musím říct, že jsem byla maximálně spokojena jak se zájezdem, tak s průvodcem Lukášem, který byl velice milý, ochotný, vstřícný a hlavně sympaťák. Viděli jsme toho opravdu hodně a ještě víc jsme se toho od Lukáše dozvěděli. Jediné, co mě mrzelo, bylo to, že jsme měli jen dva dny. Ale samozřejmě i za ty dva dny jsme toho stihli velkou spoustu.
Tento zájezd i průvodce můžu jedině doporučit a příští rok v létě se těším na Benátky! :)


Zuzka 29. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den.
8.9.2014 jsme se vrátili ze zájezdu Paříž-město muzeí a chtěli by jsme poděkovat za úžasný zážitek a průvodci Michalovi za dobrou organizaci a znalosti :-)


Dana 11. 09. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže město muzeí 5.-8.9.2014 jsem dostala od dcery k narozeninám, Vaši CK vybrala na základě recenzí, tímto Vám chci poděkovat za dobře připravený program a organizaci zájezdu. Paříž byla nádherná, zájezd se nám moc líbil. Děkujeme průvodci Michalovi, za jeho výklad a praktické informace, jeho vstřícnost a ochotu. Díky patří i pánům řidičům za pohodovou a bezpečnou jízdu, bezva služby i vtipné komentáře.
Přejeme Vaší CK hodně spokojených klientů a těšíme se na další zážitky s Vaší CK ABC Tours.
Dana a Lucie


Lucka 09. 09. 2014 napsal(a):

DĚKUJEME za krásný výlet do Paříže 5.-8.9. 2014, kam nás v pořádku dovezli sympaťáci Jarda s Emilem a chválíme šikovného průvodce Míšu. Moc se nám s Vámi líbilo, jsme spokojené, doporučujeme dále!


Eva 09. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se vrátili z Paříže. Zájezd se nám moc líbil.
Cestovní kancelář ABC Tours jsme si vybrali na základě osobního doporučení a také na základě recenzí na této stránce.
Páni řidiči byli velmi milí, nic nebyl problém, ani když jsme opakovaně vytahovali věci z kufrů na zastávkách a podobně. Autobus byl krásný, pohodlný, nový a luxusní. Každý jsme měli vlastní televizku, kde jsme mohli sledovat filmy, ale například si i prohlédnout, kde se právě nacházíme.
Průvodce Michal byl velmi milý, mnoho zajímavého nám řekl a vždy myslel i na praktické informace. Pečlivě se staral o to, abychom nikde nikoho nezapomněli, abychom viděli maximum zajímavostí a abychom měli i možnost individuálně si vybrat, kam chceme jít.
Ubytování bylo moc dobré, čisté a pohodlné.
Lázně Amberg jsou opravdovou třešničkou na dortu.
Děkujeme cestovní kanceláři za skvěle zorganizovaný zájezd! :)


Blanka 08. 09. 2014 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z víkendového pobytu Paříž - město muzeí. Celý zájezd byl naprosto bez chybičky. Organizace, doprava, bezva řidiči Jarda a Emil i spolehlivý pohodový průvodce Michal....to vše byl předpoklad pro fajn atmosféru. Z Paříže jsme si odvezli mono zážitků a přání se sem vrátit. Přestože jsme z Liberce, příští poznávačku jistě absolvujeme s ABC Tours:)
Řidičům a průvodci patří poděkování.


Jana 16. 08. 2014 napsal(a):

Chtěla bych moc poděkovat za 4 nádherné dny (1.-4.8.2014),které jsme prožily s Vaší CK v Paříži.Musím říct,že vše bylo perfektní,nejen že jste mi vyhověli v mém požadavku,ale celková organizace zájezdu,profesionalita obou pánu řidičů Jardy a Jarmila,kteří byli milí a ochotní a díky nim byla cesta příjemnější a samozřejmě zkušený,příjemný a sympatický průvodce Lukáš,který nám vždy poradil,měl vše skvěle připravené a ušetřil nám spoustu starostí např. s lístky na metro,loďky...
a zároveň i času,který jsme mohli využít a v klidu si vše prohlédnout,tak to,a spoustu dalších věcí mě opravdu nadchlo a kudy chodím pěju chválu na Vaši CK,včetně Lukáše,Jardy a Jarmila a už teď se poohlížím,kam že bychom s Vámi zase vyrazily.
Ještě jednou velká pochvala a dík.
Jana a Adélka


Alena 10. 08. 2014 napsal(a):

1.8.-4.8.2014 jsem já a moje rodina absolvovala zájezd do Paříže s Vaší cestovní kanceláří. Byl to neuvěřitelně krásný zážitek. Velké díky řidičům Jardovi a Jarmilovi, byli úžasní, ale hlavně bych chtěla poděkovat průvodci Lukášovi. Smekám před jeho vědomostmi. Byl milý, příjemný, vše měl perfektně zorganizované, celý zájezd díky němu proběhl bez jediného zádrhelu. Jeho zásluhou nás Paříž chytla za srdíčko a určitě se tam budeme vracet. Samozřejmě s Vaší cestovní kanceláří. Ještě jednou tisíceré díky.


Musilovi 06. 08. 2014 napsal(a):

Zájezd uskutečněný 1.8.-4.8.2014. Chceme se synem poděkovat za profesionální služby průvodce Lukáše a za bezpečnou jízdu a ochotu pánů řidičů Jiřího a Jarmila. Už se těšíme na další zájezd. Seriozní cestovní kancelář. Doporučujeme!


Lenka 06. 11. 2013 napsal(a):

Paříž-město muzeí 1.-4.11.2013
Děkujeme za báječnou, odpočinkovou dovolenou v Paříži :-)
Naprosto bez chyby, spousta zážitků, hezkých míst, perfektní průvodce, který nám podával spoustu informací, měl přehled,všude nás provedl i se zajímavým výkladem:-)Řidiči super, ochotni, s průvodcem sehraný týmově. Spokojenost jak má být:-) Zájezd, který byl poskytnutý za Vámi přijatelně nabízenou cenu byl velice nadstandartní:-)Výběr hotelu F1 je správnou volbou:-)Co více dodat..snad jen to..že děkujeme za krásnou dovo, za výborného průvodce i řidiče a ABC Tours přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků a těšíme se na další dovo s Vámi:-)


Tereza 05. 08. 2013 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za skvělý výlet do Paříže. Byli jsme s přítelem na 4denním zájezdu Paříž - město muzeií a jsme stále okouzleni. Paříž je krásná a díky Vám (výborná organizace, skvělý průvodce) jsme si ji moc užili. Doporučuji ABC Tours všem :-)


Pavlína 23. 06. 2013 napsal(a):

Děkujeme za úžasný zájezd do Paříže, průvodce Lukáš a páni řidiči byli ochotní, trpěliví a hrozně pohodoví. Příště si určitě budeme vybírat zájezd zase u Vaší cestovní kanceláře. Všem doporučujeme a děkujeme za super zážitky.


Marcela 08. 06. 2013 napsal(a):

Zdravím Vás z Hodonína a chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný zážitek z Paříže, zvlášť průvodci Lukášovi a oběma řidičům za perfektní organizaci a pěkný přístup k nám. Moc se mně tento zájezd líbil a určitě pokud budu příště na poznávací zájezd cestovat, tak jedině s vaší cestovní kanceláří, moje dcera s váma byla už potřetí a rozhodně i nadále bude využívat vašich služeb. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další cesty. Budu Vás doporučovat i všem svým známým a kolegům, mnoho šťastných kilometrů a bezvadných zážitků :-)


Šárka 06. 06. 2013 napsal(a):

recenzi jsem již sice napsala, ale považuji za vhodné komentovat recenci níže, neboť se mě zřejmě osobně týká. Řidiči skutečně zastavili blízko mého bydliště, ale bylo to bez jakéhokoliv odbočení z trasy, na stejném místě jsme projížděli i cestou do Paříže, navíc autobusová zastávka byla ideálním místem nejen pro zastavení, ale také pro dopravení se jinam např. do nedaleké nemocnice Motol( 2 zastávky busem ), kde se dalo v teple počkat na další odvoz. Využila jsem spíše náhody, že řidiči zastavili právě na stanici v blízkosti mého bydliště, než že bych si snad toto s nimi domluvila již v Paříži. V " teplíčku" jsem rozhodně nebyla ihned, brodila jsem se ještě kus bahnitou cestou, ale brala jsem to jako určité dobrodružství na závěr opravdu vydařeného zájezdu, ze kterého nádherný zážitek stále přetrvává. Otázkou zůstává, zda na poslední zastávce před Prahou nemohla být tato nastálá situace s dopravou s účastníky zájezdu prodiskutována a popř. dohodnuto, kde všude jinde než na hlavním nadraží lze zastavit,neboť chápu, že zejména pro mimopražské mohla být tato situace nepříjemná.


Marie 05. 06. 2013 napsal(a):

Výlet byl naprosto skvělý, průvodce Lukáš byl velice ochotný a milý. Velice mu tímto děkuji. Řidiči, Jarmil a Vráťa, také naprosto super, milí, usměvaví a ochotní. Jim také velice děkuji. Určitě zájezd doporučuji.


Šárka 05. 06. 2013 napsal(a):

Ráda bych poděkovala za příjemně víkend v Paříži.Průvodce Lukáš byl super, měl vynikající znalosti, se vším nám pomohl a poradil. Dokonale zvládnul přesuny metrem tak, že i toto bylo pro mnohé zážitkem. Oba páni řidiči byli milí, ochotní.Byli jsme s Vámi již v Benátkách a myslím, že si jistě vybereme některý další zájezd. ještě jednou děkuji.


Monika 05. 06. 2013 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl nádherný, průvodce Lukáš skvělý, ochotný, prostě průvodce se vším všudy, člověk na svém místě. Vše bylo O.K. až na neřešení situace při zpáteční cestě, kdy v Praze byly povodně a nebyla zcela přístupná. Nikdo tuto situaci neřešil, jelikož se nedalo dostat na hlavní nádraží, kde se vystupovalo. Vůbec se o tomto problému nemluvilo, jako by neekzistoval. Jednotliví účastníci zájezdu, kteří vystupovali v Praze si chodili domlouvat , kde by potřebovali vystoupit. Jedna paní si domluvila výstup v Praze u svého bydliště již v Paříži. Potřebovali jsme vystoupit na Zličíně u obchodního centra, kde bychom se mohli schovat, protože byla zima a lilo. Řidiči naprosto neakceptovali, že se pro nás nemá kdo dostat na hlavní nádraží, metro nejezdilo a nedalo se tam dostat. Jsme z České Lípy a musel pro nás přijet syn, ale ten se k hlavnímu nádraží přes povodeň nedostal. Řidiči nám zastavili jen tam , kde vystupovala zmíněná paní, která bydlela za rohem , tak byla v teplíčku bez problémů za pár minut. My jsme čekali na autobusové zastávce, v dešti skoro hodinu. Byla nám zima a prostě nádherný zážitek z Paříže byl ten tam, protože jsme mrzli v dešti na zastávce. Toto považuji za naprosto neprofesionální, kdyby jsme si vymýšleli jen proto, že chceme vystoupit z nějakého rozmaru, budiž, ale z důvodu, které jsem popsala.......

Reakce ABC - Tours:

Vážená paní Kirchbergerová,
jsem klidný člověk a v intencích Vašeho vyjadřování i profesionál. Ale Vaše stížnost mne poněkud vykolejila. Zřejmě jste si nevšimla, že povodně, které prožívá naše republika a tedy i Praha jsou naprostou a nežádoucí událostí. Bohužel událostí, která způsobuje utrpení lidem a vůbec se neohlíží na jejich teplíčko. A vůbec není nikdo, kdo by v takové situaci informoval jednotlivé autobusy o sjízdných trasách. V takovéto situaci není ani pomyšlení na zajištění těchto informací. Řidiči museli improvizovat a této situaci se přizpůsobit. Je zcela vyloučeno, že by odmítli zastavit po trase na místě, které byste si s nimi domluvili. V jejich jednání nevidím naprosto žádné pochybení. Samozřejmě vyjímečná situace chce i možná netradiční řešení, které předpokládá i pochopení klientů. Vy jste zcela jistě mohli použít např. taxi. Řidiči Vám zastavili na Zličíně na zastávce a vysvětlili Vám, že nejsou schopni zajíždět do nákupníhé centra. Konstatuji jen, že to byl naprosto správmý postup, vzhledem k ostatním cestujícím, kteří cestovali do vzdálenějších stanic a vzhledem k tomu, že řidič je vázán předpisy, které dovolují max. výkon od výjezdu do příjezdu do cíle. Navíc zřejmě Váš syn Vás očekával s autem na jiné zastávce a šlo tedy jen o jeho přejetí, což snad nebyl problém.
Samozřejmě mne mrzí neplánované nepohodlí, ale to je daň této vyjímečné situaci. Rovněž mne mrzí Vaše hodnocení naší práce, jako neprofesionální. Hodnotíte něco, o čem nemáte zřejmě znalosti, což je do určité míry pro mne urážející. Věřím, že s odstupem času i Vy budete hodnotit vzniklou situaci s větší tolerancí a ve Vašem povolání budete vždy jen profesionální a za to Vám děkuji.


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Eva 04. 06. 2013 napsal(a):

Děkujeme za nádherný zážitek!Paříž je překrásná,jsme nadšení,průvodce Lukáš byl skvělý,páni řidiči milí a ochotní.Určitě se tam s vaší CK rádi podíváme znovu!


František 03. 06. 2013 napsal(a):

V první řadě bych chtěl cestovní kanceláři opravdu poděkovat. Za velice přijatelnou cenu jsem si splnil svůj sen!
Zájezd byl opravdu krásný! Jde přeci jen o Paříž. Průvodce Lukáš byl velice ochotný, vždy se vším poradil, pomohl = dle mého názoru opravdu člověk na svém místě!
Ubytování a organizace zájezdu super! Řidiči autobusu také velice ochotní, vždy pokud jsme něco chtěli vždy byli ochotní cokoli uvařit, prodat, poradit :-)
Pro mě to byl opravdu krásný zážitek, jen malinká chybka byla ta že mam 188 cm a seděl jsem až v zadu na posledních sedačkách, což nikdo nemohl vědět a někdo tam sedět musí!
Všem opravdu děkuji za vše!
Příště už jen jedině s ABC Tours


Saganovi 03. 06. 2013 napsal(a):

Dnes 3.6.2013 jsme se vrátily s poznávacího zájezdu Paříž město muzeí, s kterým jsme byly velmi spokojeni. Velký dík patří průvodci Lukášovy a obou řidičům kteří nás bezpečně dopravily tam i zpět. Proto by jsme doporučily i ostatním jet s cestovní kanceláří ABC Tours. Cestovní kanceláři přejeme hodně klientů.


Jiří 23. 10. 2012 napsal(a):

Zájezd byl super a perfektní průvodkyně Kateřina.Na jaře pojedu znovu.Děkuji


irena 10. 10. 2012 napsal(a):

Děkuji za úžasný zážitek!Zúčastnila jsem se zájezdu Paříž- město muzeí ve dnech 5.10.-8.10.2012.Zájezd jsem dostala k narozeninám.Paříž mě velmi okouzlila.K dobré pohodě přispěla hlavně průvodkyně Katka,která nešetřila úsměvem a dobrou náladou,výbornou organizací a profesionálním přístupem.Velké poděkování patří i vtipným řidičům Pepovi a Fandovi za bezpečnou
jízdu.Příště pojedu opět s abc tours.

Ještě jednou děkuji! Irena F.


Jitka 10. 10. 2012 napsal(a):

Zájezd Paříž - město muzeí 5.-8.10.2012 splnil plně naše očekávání. Zopakovaly jsme si hezké zážitky z první návštěvy Paříže před 2 roky /také s ABC tours/ a navštívily místa, která jsme minule nestihly. Byly jsme rády, že nám byla příjemnou průvodkyní opět Katka, s kterou jsme loni absolvovaly zájezd do Londýna. Výborně se o nás starala po všech stránkách - výklad, organizace, znalost místních poměrů. Jediné mínus byl přetopený autobus na zpáteční cestě.
Těšíme se na další zážitky s vaší cestovkou.
Zdravíme Jitka a Martina Mašínovi


Eva 09. 10. 2012 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu do Paříže - město muzeí v termínu 5.-8.10.2012. Zájezd jsem koupila jako dárek mému příteli k jeho blížícím se kulatým narozeninám. Dárek měl obrovský úspěch. Velice děkujeme průvodkyni Katce L. Byla perfektní, příjemná a ochotná. Oceňujeme její kvalitní připravenost a velkou znalost historie Paříže. Rovněž děkujeme ochotným a vtipným řidičům Fandovi a Pepovi za klidnou a bezpečnou jízdu a hlavně za šťastný návrat domů. Paříž se svou Eiffelovkou je nezapomenutelný zážitek. S pozdravem Eva S. a Pepa D.


Monika 07. 09. 2012 napsal(a):

Děkuji za krásný zájezd. Díky Vám jsem si splnila sen a ani to tak finančně nebolelo. Paříž je úžasná a ráda se tam zase vrátím. Určitě se s Vaší agenturou ještě ráda někam podívám.


Jana 06. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
děkujeme za krásný výlet do Paříže. Zejména bych chtěla ocenit perfektní organizaci a výklad průvodkyně sl. Jany!
Jana Havlíková


Zuzka 05. 09. 2012 napsal(a):

Děkujeme za krásný výlet do Paříže. Moc jsme si ho užili. Páni řidiči byli moc fajn a slečna průvodkyně byla šikovná, vstřícná a ochotná. Moc jsme se toho od ní dozvěděli. Takže ještě jednou děkujeme. Z&M :-)


Blanka 12. 08. 2012 napsal(a):

Výlet do Paříže s Vaší společností byl skvělý. Náramně jsme si to užily a děkujeme skvělé slečně průvodkyni za její péči a ochotu, také pánům řidičům, kteří byli úžasní.


Tomáš 12. 08. 2012 napsal(a):

Děkuji za úžasný víkend v Paříži. Mé díky patří především průvodkyni Marušce a řidičům. Všichni tři byli hodní, vtipní pozorní a ve svém oboru profíci. Určitě brzy pojedu s ABC-Tours na další výlet. Ještě jednou děkuji :-)


Monika 11. 08. 2012 napsal(a):

Jeli jsme s manželem na zájezd do Paříže-město muzeí v termínu od 3.8.-6.8.2012 a byli jsme oba moc spokojení.Průvodkyně Maruška a oba řidiči super lidi,vše bylo perfektní a Paříž byla nádherná už se tešíme že si příště zase vybereme zájezd s touto cestovkou.


Monika 07. 07. 2012 napsal(a):

S CK jsem jela již potřetí a můžu opět jen doporučit. Řidiči jako vždy naprosto úžasní a pan průvodce měl výborný přehled. I když se v Paříži stráví jen dva dny, tak na prohlídky je dostatek času a výlet zakončený relaxem v Ambergu nemá chybu.


Lukáš 05. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
už v minulosti jsme s vaší společností cestovali do Benátek a byli jsme velice spokojení, ale výlet do Paříže nás doslova uchvátil. Skvělý dojem jen umocnil náš průvodce, řidiči i samotný autobus, který byl moderní a pohodlný. Všem paří veliká pochvala. I počasí nám vyšlo bezvadně. Velice děkujem za veškeré služby a těšíme se na příští výlet s vaší společností!
Lukáš a Petra


Václav 09. 05. 2012 napsal(a):

Průvodce výborný, řidiči bezva
Paříž nádhera,
vaši cestovku určitě využijem,
akorát byl stín v Paříži, že mě ukradli peněženku.
Průvodkyni dejte finanční prémii dost si ji zaslouží má obrovský přehled.
Václav Hladík


Romana 09. 04. 2012 napsal(a):

Děkuji za příjemně strávený víkend s aprílovou nedělí. Průvodkyně je naprosto šikovná, trpělivá a vstřícná, řidiči zodpovědní v řízení a milí v kontaktu s cestujícími. Jen při nočních přejezdech spím a nemuseli by nás kompletně budit. Hned jak budu moci, zase vyrazím za poznáváním s Vaší CK. Děkuji Romana Dolejší


Naďa 05. 04. 2012 napsal(a):

Dobrý den.Ve dnech 30.03-2.04 jsme byly v Paříži-maximální spokojenost,naprosto SUPER.Řidiči milí,vtipní,pozorní.Průvodkyně Janička všechno poradila,pomohla,vysvětlila,byla opravdu SKVĚLÁ.MOC DĚKUJEME,určitě pojedeme znovu.Naďa B.


Kateřina 04. 04. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
byly jsme s dcerou maximálně spokojeny. Cesta pohodová, paní průvodkyně perfektní (ocenily jsme přehled, znalosti,zkrátka byla skvělá). Řidiči pozorní, ne jen na cestu, ale i k nám.
Jediné mínus byl stav sprchových koutů v hotelu. Ale tímto jsme si nenechaly zkazit náladu a nadšení.
Vaše služby byly skvělé a již jsme se domluvily, že na podzim vyrazíme znovu.
Děkujeme Vám
Kateřina a Barbora Buršovy


Jana 19. 03. 2012 napsal(a):

S přítelem a kamarády jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže. Moc jsme si to užili. Během dne jme viděli spoustu krásných památek a večer jsem si je prohlédli i krásně osvětlené, byl to pro nás velký zážitek. Dík patří jak pánům řidíčům, tak paní průvodkyni Janě-Květince.Děkujeme za krásný zážitek. S pozravem Jana


Pavla 06. 03. 2012 napsal(a):

Celý zájezd byl naprosto super, hodně jsme toho viděli a moc jsme si to užili. Určitě doporučuji, opravdu to stojí za to. Průvodkyně Maruška je skvělá, poradí kam zajít, je příjemná a milá. Řidiči, Standa a Fanda naprosto v pohodě, vtipní, milí, hodní. Zastaví, když potřebujete :-) Autobus staví zhruba po 3 hodinách na protažení a toaletu. Naprosto dokonalý víkend a moc za něj děkuji hlavně těmto třem lidem. Určitě ještě pojedeme :-) Míša, Pavla, Jana.


Wolfgang 11. 02. 2012 napsal(a):

Ve dnech 02.-05.9.2011 jsme společně s manželkou poprve jeli s Vaší CK do Paříže. Byl to neskutečný zážitek projít se po všech památkách,které jsme znali pouze z dokumentárních pořadů.Úžasní byli páni řidiči včetně paní průvodkyně a její obrovské květině,díky které jsme se v cizině neztratili.Bezvadné bylo naplánování celého zájezdu včetě ubytování.Vidět na vlastní oči noční Eiffelovku - to se nedá vyprávět,to se musí vidět.Ještě jednou moc děkujeme za obrovský zážitek a již plánujeme další pobyt tentokrát v Anglii.Přejeme mnoho spokojených turistů.