Informace
Adventní Praha - Adventní

Adventní Praha - Adventní

Tento zájezd do Prahy je v duchu blížících se vánoc. Předvánoční Praha na svém historickém náměstí pořádá staročeské vánoční trhy. A právě vonící cukroví a punč v nás zajisté vyvolají tu správnou adventní pohodu. Návštěva tohoto krásného města je v zimním období zcela jedinečným zážitkem. Tímto zájezdem Vám nabízíme příležitost nastartovat to správné ovzduší vánoc. A nevěříme, že se nenajde někdo, kdo se bude vracet bez drobné pozornosti. Vánoční atmosféra v Praze je skutečně překrásná.

Termíny 1 denní zájezd

Od - doCena
03.12.2023—03.12.2023 790 Kč objednat
23.12.2023—23.12.2023 790 Kč objednat

TIP: Zájezd Adventní Praha si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

1. den:

Odjezd ze Znojma v ranních hodinách okolo 7:00hod, Jihlava okolo 08:00hod. Příjezd do Prahy před jedenáctou hodinou. Začneme pěší procházkou s průvodcem na trase Václavské náměstí, Národní třída, Národní divadlo, most Legií, Kampa, přejdeme Karlův most, projdeme Klementinem a prohlédneme si Staré Město (Staroměstské náměstí s vánočními trhy, Ungelt, kostel sv. Jakuba, Celetnou ulici, Prašnou bránu a Obecní dům). Na Staroměstském náměstí se každoročně konají největší české vánoční trhy, kterým dominuje vždy pečlivě vybraný vánoční strom, a kolem něj jsou hezky uspořádány stánky. Také se můžeme těšit i na trhy na Václavském náměstí nebo v různých částech města. Vždy na nich najdete něco zajímavého ke koupení pod stromeček, k občerstvení nebo jen tak. Taktéž je důležitá skvělá atmosféra, která dodává Vánocům své kouzlo. Na Staroměstském náměstí najdete na sto stánků, ve kterých prodejci nabídnou zajímavé ozdoby, keramické a skleněné výrobky, tradiční vánoční zboží, oblečení, cukroví, ryby, sýry, speciality, dekoraci, suvenýry, nebo něco k občerstvení (trdelník, bramboráky, svařené víno, pečené kaštany atd.). Z tak velkého množství si zajisté každý něco vybere. Dostatek času zbude i na individuální volno. Čas je možné strávit nákupy či návštěvou kulturních akcí. Klem 17:00hod se vydáme zpět na cestu domů. Příjezd do Jihlavy cca 20:00hod, Znojmo cca 21:00hod.

Doprava autobusem - odjezdová místa:

Znojmo, Jihlava

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Jihlava

Cena

Zahrnuje

  • - dopravu luxusním autobusem
  • - služby profesionálního průvodce
  • - povinné pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

  • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.
  • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.